€ Τιμόμετρο

Ποπ Κορν: πόσο κοστίζει σήμερα

Η απάντηση σήμερα

Για 1 κιλό: από 2,64 € έως 8,30 €

Διαφορά 5,66 € ανάμεσα στο χαμηλότερο και στο υψηλότερο σύνολο. Σύγκριση της 17 Οκτ 2026.

Κόστος για 1 κιλό, σε κάθε αλυσίδα

#Αλυσίδα Σύνολο Τι θα έπαιρνες Ανά κιλό Διαφορά
1 Χαλκιαδάκης 2,64 € Candia Nuts Ποπ Κορν Ωμό 250 gr ×4 συσκευασίες Ανά κιλό2,64 € το χαμηλότερο σύνολο σήμερα
2 Σκλαβενίτης 2,72 € ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ Καλαμπόκι Ωμό για Ποπ Κορν Ελληνικό 250g ×4 συσκευασίες Ανά κιλό2,72 € Διαφορά+0,08 €
3 Market In 3,90 € Σπόροι Καλαμποκιού για Pop Corn 380gr ×3 συσκευασίες Ανά κιλό3,42 € Διαφορά+1,26 €
4 My Market 8,00 € Popbuster Pop Corn Αλάτι 100gr ×10 συσκευασίες Ανά κιλό8,00 € Διαφορά+5,36 €
5 ΑΒ Βασιλόπουλος 8,30 € POPBUSTER Ποπ Κορν Βούτυρο 100g ×10 συσκευασίες Ανά κιλό8,30 € Διαφορά+5,66 €

Δες και τα 59 προϊόντα

Τιμή ανά κιλό στο ράφι

Η ίδια ποσότητα δεν κοστίζει το ίδιο σε κάθε προϊόν του ραφιού. Κάθε προϊόν μετράει μία φορά, στη φθηνότερη τιμή που βρίσκουμε σήμερα.

Φθηνότερο
2,64 €
Μέσο (διάμεσος)
13,28 €
9 στα 10 κάτω από
31,67 €

Οι φθηνότερες επιλογές ανά μονάδα

Προϊόν Φθηνότερα σε Τιμή Τιμή μονάδας Αλυσίδες
Candia Nuts Ποπ Κορν Ωμό 250 gr Χαλκιαδάκης 0,66 € 2,64 €/kg 1
ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ Καλαμπόκι Ωμό για Ποπ Κορν Ελληνικό 250g Ιδιωτική ετικέτα Σκλαβενίτης 0,68 € 2,72 €/kg 1
Σηφάκης Ποπ Κορν Ωμό Αργεντινής 350 gr Χαλκιαδάκης 1,08 € 3,09 €/kg 1
Σπόροι Καλαμποκιού για Pop Corn 380gr Market In 1,30 € 16 Οκτ 2026 3,42 €/kg 1
TROFINO Καλαμπόκι για Ποπ Κορν Βιολογικό 300g Σκλαβενίτης 2,08 € 6,93 €/kg 1
Pop Corn με Αλάτι για Φούρνο Μικροκυμάτων 100gr Market In 0,79 € 16 Οκτ 2026 7,90 €/kg 1
Pop Corn με Γεύση Βούτυρο για Φούρνο Μικροκυμάτων 100gr Market In 0,79 € 16 Οκτ 2026 7,90 €/kg 1
POPBUSTER Ποπ Κορν με Αλάτι Χωρίς γλουτένη 100g Σκλαβενίτης 0,80 € 8,00 €/kg 1
Popbuster Pop Corn Αλάτι 100gr My Market 0,80 € 8,00 €/kg 1
Popbuster Pop Corn Βουτύρου 100gr My Market 0,80 € 8,00 €/kg 1

Η κατάταξη γίνεται αποκλειστικά με βάση την τιμή ανά μονάδα. Δεν αξιολογείται ποιότητα, γεύση, συστατικά ή καταλληλότητα.

Πώς βγήκε αυτό

Συγκρίναμε 37 προϊόντα από 5 αλυσίδες, με την τελευταία τιμή που ξέρουμε για το καθένα, στη σύγκριση της 17 Οκτ 2026. Για κάθε αλυσίδα βρίσκουμε τον φθηνότερο τρόπο να καλύψει 1 κιλό σε ολόκληρες συσκευασίες, γιατί δεν αγοράζεις μισό πακέτο.

Τι δεν λέει αυτή η σελίδα

Στο ίδιο ράφι

Πατατάκια 297 Νάτσος 81 Γαριδάκια 66 Άλλα Σνακ 63 Καλαμπογκοφρέτες 26

Όλα τα «πόσο κοστίζει» Ποιο σούπερ μάρκετ είναι φθηνότερο;