€ Τιμόμετρο

Άλλα Σνακ: πόσο κοστίζει σήμερα

Η απάντηση σήμερα

Για 1 κιλό: από 7,59 € έως 22,95 €

Διαφορά 15,36 € ανάμεσα στο χαμηλότερο και στο υψηλότερο σύνολο. Σύγκριση της 17 Οκτ 2026.

Κόστος για 1 κιλό, σε κάθε αλυσίδα

#Αλυσίδα Σύνολο Τι θα έπαιρνες Ανά κιλό Διαφορά
1 ΑΒ Βασιλόπουλος 7,59 € Σνακ Φυστικιού 90g ×11 συσκευασίες Ανά κιλό7,67 € το χαμηλότερο σύνολο σήμερα
2 Χαλκιαδάκης 10,89 € Tasty Σνακ Foudounia 90 gr ×11 συσκευασίες Ανά κιλό11,00 € Διαφορά+3,30 €
3 My Market 13,86 € Elephant Mini Pretzel Με Τομάτα & Μυρωδικά 70gr ×14 συσκευασίες Ανά κιλό14,14 € Διαφορά+6,27 €
4 Σκλαβενίτης 17,00 € AGRINO Rice Chips Σνακ Aegean Herbs Vegan Χωρίς γλουτένη 60g ×17 συσκευασίες Ανά κιλό16,67 € Διαφορά+9,41 €
5 Market In 22,95 € Rice Chips Sour Cream & Onion 60γρ ×17 συσκευασίες Ανά κιλό22,50 € Διαφορά+15,36 €

Δες και τα 84 προϊόντα

Τιμή ανά κιλό στο ράφι

Η ίδια ποσότητα δεν κοστίζει το ίδιο σε κάθε προϊόν του ραφιού. Κάθε προϊόν μετράει μία φορά, στη φθηνότερη τιμή που βρίσκουμε σήμερα.

Φθηνότερο
6,99 €
Μέσο (διάμεσος)
22,33 €
9 στα 10 κάτω από
33,51 €

Οι φθηνότερες επιλογές ανά μονάδα

Προϊόν Φθηνότερα σε Τιμή Τιμή μονάδας Αλυσίδες
Σνακ Τρίλιζα με Τυρί Τσένταρ 136g ΑΒ Βασιλόπουλος 0,95 € 16 Οκτ 2026 6,99 €/kg 1
CHEETOS Πακοτίνια 125 gr ΑΒ Βασιλόπουλος 0,95 € 7,60 €/kg 1
Σνακ Φυστικιού 90g ΑΒ Βασιλόπουλος 0,69 € 7,67 €/kg 1
Σνακ Καλαμποκιού Pizza 110g ΑΒ Βασιλόπουλος 0,95 € 8,64 €/kg 1
Tasty Σνακ Foudounia 90 gr Χαλκιαδάκης 0,99 € 11,00 €/kg 1
Σνακ Καλαμποκιού Sticks 100g ΑΒ Βασιλόπουλος 1,12 € 16 Οκτ 2026 11,20 €/kg 1
JUMBO Σνακ Καλαμποκιού Χωρίς Γλουτένη 100g ΑΒ Βασιλόπουλος 1,12 € 11,20 €/kg 1
JUMBO Σνακ Cuba Honakia Πικάντικα 250g ΑΒ Βασιλόπουλος 2,89 € 11,56 €/kg 1
Φουντούνια 95g ΑΒ Βασιλόπουλος 1,10 € 11,58 €/kg 1
HEALTHY HABITS Snack Πιτατάκια Φουρνιστά Pizza 70gr ΑΒ Βασιλόπουλος 0,82 € 11,71 €/kg 1

Η κατάταξη γίνεται αποκλειστικά με βάση την τιμή ανά μονάδα. Δεν αξιολογείται ποιότητα, γεύση, συστατικά ή καταλληλότητα.

Πώς βγήκε αυτό

Συγκρίναμε 63 προϊόντα από 5 αλυσίδες, με την τελευταία τιμή που ξέρουμε για το καθένα, στη σύγκριση της 17 Οκτ 2026. Για κάθε αλυσίδα βρίσκουμε τον φθηνότερο τρόπο να καλύψει 1 κιλό σε ολόκληρες συσκευασίες, γιατί δεν αγοράζεις μισό πακέτο.

Τι δεν λέει αυτή η σελίδα

Στο ίδιο ράφι

Πατατάκια 297 Νάτσος 81 Γαριδάκια 66 Ποπ Κορν 37 Καλαμπογκοφρέτες 26

Όλα τα «πόσο κοστίζει» Ποιο σούπερ μάρκετ είναι φθηνότερο;