€ Τιμόμετρο

Γεύματα: πόσο κοστίζει σήμερα

Η απάντηση σήμερα

Για 1 κιλό: από 2,35 € έως 4,40 €

Διαφορά 2,05 € ανάμεσα στο χαμηλότερο και στο υψηλότερο σύνολο. Σύγκριση της 17 Οκτ 2026.

Κόστος για 1 κιλό, σε κάθε αλυσίδα

#Αλυσίδα Σύνολο Τι θα έπαιρνες Ανά κιλό Διαφορά
1 Σκλαβενίτης 2,35 € ARDO Ρύζι με Λαχανικά Hawaian Mix 1kg 1 συσκευασία Ανά κιλό2,35 € το χαμηλότερο σύνολο σήμερα
2 ΑΒ Βασιλόπουλος 2,82 € ΑΒ Αρακάς Λαδερός 1kg 1 συσκευασία Ανά κιλό2,82 € Διαφορά+0,47 €
3 Χαλκιαδάκης 3,66 € Μπάρμπα Στάθης Ας Μαγειρέψουμε Σπανακόρυζο 1000 gr 1 συσκευασία Ανά κιλό3,66 € Διαφορά+1,31 €
4 Market In 3,99 € Σπανακόρυζο ΚΤΨ 1kg 1 συσκευασία Ανά κιλό3,99 € Διαφορά+1,64 €
5 My Market 4,40 € Αίνος Σπανακόρυζο Κατεψυγμένο 1kg 1 συσκευασία Ανά κιλό4,40 € Διαφορά+2,05 €

Δες και τα 76 προϊόντα

Τιμή ανά κιλό στο ράφι

Η ίδια ποσότητα δεν κοστίζει το ίδιο σε κάθε προϊόν του ραφιού. Κάθε προϊόν μετράει μία φορά, στη φθηνότερη τιμή που βρίσκουμε σήμερα.

Φθηνότερο
2,35 €
Μέσο (διάμεσος)
6,92 €
9 στα 10 κάτω από
12,09 €

Οι φθηνότερες επιλογές ανά μονάδα

Προϊόν Φθηνότερα σε Τιμή Τιμή μονάδας Αλυσίδες
ARDO Ρύζι με Λαχανικά Hawaian Mix 1kg Σκλαβενίτης 2,35 € 2,35 €/kg 1
ΜΑΡΑΤΑ Φασολάκια Λαδερά 1kg Ιδιωτική ετικέτα Σκλαβενίτης 2,60 € 2,60 €/kg 1
ΜΑΡΑΤΑ Αρακάς Λαδερός 1kg Ιδιωτική ετικέτα Σκλαβενίτης 2,72 € 2,72 €/kg 1
ΜΑΡΑΤΑ Σπανακόρυζο 1kg Ιδιωτική ετικέτα Σκλαβενίτης 2,78 € 2,78 €/kg 1
ΑΒ Αρακάς Λαδερός 1kg Ιδιωτική ετικέτα ΑΒ Βασιλόπουλος 2,82 € 2,82 €/kg 1
ΑΒ Σπανάκι Με Ρύζι 1kg ΑΒ Βασιλόπουλος 2,89 € 2,89 €/kg 1
Μπάρμπα Στάθης Ας Μαγειρέψουμε Σπανακόρυζο 1000 gr Χαλκιαδάκης 3,66 € 3,66 €/kg 1
ΑΙΝΟΣ Σπανακόρυζο 1kg Χαλκιαδάκης 3,92 € 3,92 €/kg 2
Σπανακόρυζο ΚΤΨ 1kg Market In 3,99 € 16 Οκτ 2026 3,99 €/kg 1
Μπαρμπα Στάθης Ας Μαγειρέψουμε Αρακάς Λαδερός Με Μελιτζάνες 1000 gr Χαλκιαδάκης 4,00 € 4,00 €/kg 1

Η κατάταξη γίνεται αποκλειστικά με βάση την τιμή ανά μονάδα. Δεν αξιολογείται ποιότητα, γεύση, συστατικά ή καταλληλότητα.

Πώς βγήκε αυτό

Συγκρίναμε 54 προϊόντα από 5 αλυσίδες, με την τελευταία τιμή που ξέρουμε για το καθένα, στη σύγκριση της 17 Οκτ 2026. Για κάθε αλυσίδα βρίσκουμε τον φθηνότερο τρόπο να καλύψει 1 κιλό σε ολόκληρες συσκευασίες, γιατί δεν αγοράζεις μισό πακέτο.

Τι δεν λέει αυτή η σελίδα

Στο ίδιο ράφι

Οικογενειακά Παγωτά 340 Πατατάκια 297 Επιδόρπιο Γιαουρτιού 241 Τσίχλες 232 Μπισκότα Γεμιστά, Διάφορες Γεύσεις 226 Στραγγιστό Γιαούρτι 210 Μαρμελάδα 201 Φυτικά Ροφήματα 192 Φρυγανιές 191 Κριτσίνια 186 Σπαγγέτι 173 Έξτρα Παρθένο Ελαιόλαδο 170

Όλα τα «πόσο κοστίζει» Ποιο σούπερ μάρκετ είναι φθηνότερο;