€ Τιμόμετρο

Επιδόρπιο Κρέμας: πόσο κοστίζει σήμερα

Η απάντηση σήμερα

Για 1 κιλό: από 4,50 € έως 6,72 €

Διαφορά 2,22 € ανάμεσα στο χαμηλότερο και στο υψηλότερο σύνολο. Σύγκριση της 18 Οκτ 2026.

Κόστος για 1 κιλό, σε κάθε αλυσίδα

#Αλυσίδα Σύνολο Τι θα έπαιρνες Ανά κιλό Διαφορά
1 Χαλκιαδάκης 4,50 € ΓΙΩΤΗΣ Παραδοσιακή Κρέμα Βανίλια 2x170g ×3 συσκευασίες Ανά κιλό4,41 € το χαμηλότερο σύνολο σήμερα
2 My Market 4,70 € Φάρμα Ηλείας Κρέμα Βανίλια 200gr ×5 συσκευασίες Ανά κιλό4,70 € Διαφορά+0,20 €
3 Market In 5,95 € ΜΕΒΓΑΛ Κρέμα Βανίλια 150g ×7 συσκευασίες Ανά κιλό5,67 € Διαφορά+1,45 €
4 Σκλαβενίτης 6,23 € ΡΟΔΟΠΗ Κρέμα 160g ×7 συσκευασίες Ανά κιλό5,56 € Διαφορά+1,73 €
5 ΑΒ Βασιλόπουλος 6,72 € Κρέμα Βανίλια 180g ×6 συσκευασίες Ανά κιλό6,22 € Διαφορά+2,22 €

Δες και τα 70 προϊόντα

Τιμή ανά κιλό στο ράφι

Η ίδια ποσότητα δεν κοστίζει το ίδιο σε κάθε προϊόν του ραφιού. Κάθε προϊόν μετράει μία φορά, στη φθηνότερη τιμή που βρίσκουμε σήμερα.

Φθηνότερο
4,39 €
Μέσο (διάμεσος)
6,89 €
9 στα 10 κάτω από
8,75 €

Οι φθηνότερες επιλογές ανά μονάδα

Προϊόν Φθηνότερα σε Τιμή Τιμή μονάδας Αλυσίδες
MY GUSTO Παραδοσιακή Κρέμα Βανίλια 180g Ιδιωτική ετικέτα My Market 0,79 € 4,39 €/kg 1
ΓΙΩΤΗΣ Παραδοσιακή Κρέμα Βανίλια 2x170g Χαλκιαδάκης 1,50 € 17 Οκτ 2026 4,41 €/kg 4
Φάρμα Ηλείας Κρέμα Βανίλια 200gr My Market 0,94 € 4,70 €/kg 1
ΡΟΔΟΠΗ Κρέμα Σοκολάτα 160g Market In 0,85 € 5,31 €/kg 3
ΓΙΩΤΗΣ Κρέμα Καραμελέ 4x100g Σκλαβενίτης 2,15 € 17 Οκτ 2026 5,38 €/kg 2
ΡΟΔΟΠΗ Κρέμα 160g Σκλαβενίτης 0,89 € 17 Οκτ 2026 5,56 €/kg 1
ΡΟΔΟΠΗ Κρέμα με γεύση Λεμόνι Μπισκότο 160g Σκλαβενίτης 0,89 € 17 Οκτ 2026 5,56 €/kg 1
ΜΕΒΓΑΛ Κρέμα Βανίλια 150g Market In 0,85 € 5,67 €/kg 4
ΜΕΒΓΑΛ Κρέμα Καραμελέ 150g Market In 0,85 € 5,67 €/kg 4
Μεβγάλ Creme Καραμελέ 150gr My Market 0,88 € 5,87 €/kg 1

Η κατάταξη γίνεται αποκλειστικά με βάση την τιμή ανά μονάδα. Δεν αξιολογείται ποιότητα, γεύση, συστατικά ή καταλληλότητα.

Πώς βγήκε αυτό

Συγκρίναμε 60 προϊόντα από 5 αλυσίδες, με την τελευταία τιμή που ξέρουμε για το καθένα, στη σύγκριση της 18 Οκτ 2026. Για κάθε αλυσίδα βρίσκουμε τον φθηνότερο τρόπο να καλύψει 1 κιλό σε ολόκληρες συσκευασίες, γιατί δεν αγοράζεις μισό πακέτο.

Τι δεν λέει αυτή η σελίδα

Στο ίδιο ράφι

Ζελέ 55 Ρυζόγαλο 36 Οικογενειακά Παγωτά 340 Πατατάκια 300 Επιδόρπιο Γιαουρτιού 241 Τσίχλες 232 Μπισκότα Γεμιστά, Διάφορες Γεύσεις 227 Μαρμελάδα 214 Στραγγιστό Γιαούρτι 212 Φυτικά Ροφήματα 192 Φρυγανιές 192 Κριτσίνια 190

Όλα τα «πόσο κοστίζει» Ποιο σούπερ μάρκετ είναι φθηνότερο;