€ Τιμόμετρο

Ζελέ: πόσο κοστίζει σήμερα

Η απάντηση σήμερα

Για 1 κιλό: από 4,45 € έως 5,30 €

Διαφορά 0,85 € ανάμεσα στο χαμηλότερο και στο υψηλότερο σύνολο. Σύγκριση της 17 Οκτ 2026.

Κόστος για 1 κιλό, σε κάθε αλυσίδα

#Αλυσίδα Σύνολο Τι θα έπαιρνες Ανά κιλό Διαφορά
1 My Market 4,45 € Κίσσας Ζελέ Φράουλα 200gr ×5 συσκευασίες Ανά κιλό4,45 € το χαμηλότερο σύνολο σήμερα
2 Χαλκιαδάκης 5,10 € ΜΕΒΓΑΛ Ζελέ Recor Φράουλα 4x128g ×2 συσκευασίες Ανά κιλό4,98 € Διαφορά+0,65 €
3 Market In 5,10 € Recor Ζελέ Φράουλα 4Χ128γρ ×2 συσκευασίες Ανά κιλό4,98 € Διαφορά+0,65 €
4 Σκλαβενίτης 5,10 € ΜΕΒΓΑΛ Recor Ζελέ με γεύση Φράουλα 4x128g ×2 συσκευασίες Ανά κιλό5,00 € Διαφορά+0,65 €
5 ΑΒ Βασιλόπουλος 5,30 € ΜΕΒΓΑΛ Ζελέ Recor Φράουλα 4x128g ×2 συσκευασίες Ανά κιλό5,18 € Διαφορά+0,85 €

Δες και τα 58 προϊόντα

Τιμή ανά κιλό στο ράφι

Η ίδια ποσότητα δεν κοστίζει το ίδιο σε κάθε προϊόν του ραφιού. Κάθε προϊόν μετράει μία φορά, στη φθηνότερη τιμή που βρίσκουμε σήμερα.

Φθηνότερο
4,45 €
Μέσο (διάμεσος)
7,13 €
9 στα 10 κάτω από
8,45 €

Οι φθηνότερες επιλογές ανά μονάδα

Προϊόν Φθηνότερα σε Τιμή Τιμή μονάδας Αλυσίδες
Κίσσας Ζελέ Φράουλα 200gr My Market 0,89 € 16 Οκτ 2026 4,45 €/kg 1
Ζελέ Φράουλα 180γρ Market In 0,89 € 16 Οκτ 2026 4,94 €/kg 1
ΜΕΒΓΑΛ Ζελέ Recor Φράουλα 4x128g Χαλκιαδάκης 2,55 € 4,98 €/kg 2
Recor Ζελέ Φράουλα 4Χ128γρ Market In 2,55 € 16 Οκτ 2026 4,98 €/kg 1
ΜΕΒΓΑΛ Ζελέ Recor Κεράσι 4x128g Χαλκιαδάκης 2,55 € 4,98 €/kg 2
Recor Ζελέ Κεράσι 4Χ128γρ Market In 2,55 € 16 Οκτ 2026 4,98 €/kg 1
ΜΕΒΓΑΛ Recor Ζελέ με γεύση Κεράσι 4x128g Σκλαβενίτης 2,55 € 4,98 €/kg 1
ΜΕΒΓΑΛ Recor Ζελέ με γεύση Φράουλα 4x128g Σκλαβενίτης 2,55 € 5,00 €/kg 1
ΓΙΩΤΗΣ Φρουί Ζελέ με γεύση Φράουλα 2x165g Σκλαβενίτης 1,86 € 5,64 €/kg 1
ΓΙΩΤΗΣ Φρουί Ζελέ Φράουλα 2x165g My Market 1,86 € 5,64 €/kg 3

Η κατάταξη γίνεται αποκλειστικά με βάση την τιμή ανά μονάδα. Δεν αξιολογείται ποιότητα, γεύση, συστατικά ή καταλληλότητα.

Πώς βγήκε αυτό

Συγκρίναμε 55 προϊόντα από 5 αλυσίδες, με την τελευταία τιμή που ξέρουμε για το καθένα, στη σύγκριση της 17 Οκτ 2026. Για κάθε αλυσίδα βρίσκουμε τον φθηνότερο τρόπο να καλύψει 1 κιλό σε ολόκληρες συσκευασίες, γιατί δεν αγοράζεις μισό πακέτο.

Τι δεν λέει αυτή η σελίδα

Στο ίδιο ράφι

Επιδόρπιο Κρέμας 59 Ρυζόγαλο 36 Οικογενειακά Παγωτά 340 Πατατάκια 297 Επιδόρπιο Γιαουρτιού 241 Τσίχλες 232 Μπισκότα Γεμιστά, Διάφορες Γεύσεις 226 Στραγγιστό Γιαούρτι 210 Μαρμελάδα 201 Φυτικά Ροφήματα 192 Φρυγανιές 191 Κριτσίνια 186

Όλα τα «πόσο κοστίζει» Ποιο σούπερ μάρκετ είναι φθηνότερο;