€ Τιμόμετρο

Χαλβάς: πόσο κοστίζει σήμερα

Η απάντηση σήμερα

Για 1 κιλό: από 5,97 € έως 7,20 €

Διαφορά 1,23 € ανάμεσα στο χαμηλότερο και στο υψηλότερο σύνολο. Σύγκριση της 17 Οκτ 2026.

Κόστος για 1 κιλό, σε κάθε αλυσίδα

#Αλυσίδα Σύνολο Τι θα έπαιρνες Ανά κιλό Διαφορά
1 Lidl 5,97 € Χαλβάς βανίλια ×3 συσκευασίες Ανά κιλό4,98 € το χαμηλότερο σύνολο σήμερα
2 Market In 5,97 € Χαλβάς Κακάο Διάφανο Vacuum 350γρ ×3 συσκευασίες Ανά κιλό5,69 € Διαφορά+0,00 €
3 Χαλκιαδάκης 7,12 € Μακεδονικός Χαλβάς Βανίλια Vegan Χωρίς Γλουτένη ×2 συσκευασίες Ανά κιλό7,12 € Διαφορά+1,15 €
4 My Market 7,20 € MY GUSTO Χαλβάς Βανίλια 400g ×3 συσκευασίες Ανά κιλό6,00 € Διαφορά+1,23 €
5 ΑΒ Βασιλόπουλος 7,20 € Χαλβάς Βανίλια 400g ×3 συσκευασίες Ανά κιλό6,00 € Διαφορά+1,23 €
6 Σκλαβενίτης 7,20 € ΑΦΟΙ ΧΑΪΤΟΓΛΟΥ Χαλβάς Χειροποίητος με Γεύση Βανίλια Χωρίς Γλουτένη 400g ×3 συσκευασίες Ανά κιλό6,00 € Διαφορά+1,23 €

Δες και τα 180 προϊόντα

Τιμή ανά κιλό στο ράφι

Η ίδια ποσότητα δεν κοστίζει το ίδιο σε κάθε προϊόν του ραφιού. Κάθε προϊόν μετράει μία φορά, στη φθηνότερη τιμή που βρίσκουμε σήμερα.

Φθηνότερο
4,98 €
Μέσο (διάμεσος)
15,31 €
9 στα 10 κάτω από
22,48 €

Οι φθηνότερες επιλογές ανά μονάδα

Προϊόν Φθηνότερα σε Τιμή Τιμή μονάδας Αλυσίδες
Χαλβάς βανίλια Lidl 1,99 € 4,98 €/kg 1
Χαλβάς κακάο Lidl 1,99 € 4,98 €/kg 1
Χαλβάς Κακάο Διάφανο Vacuum 350γρ Market In 1,99 € 10 Οκτ 2026 5,69 €/kg 1
Χαλβάς Βανίλια Διάφανο Vacuum 350γρ Market In 1,99 € 16 Οκτ 2026 5,69 €/kg 1
Χαλβάς Βανίλια το Κιλό Market In 5,99 € 16 Οκτ 2026 5,99 €/kg 1
Χαλβάς Αμύγδαλο Μπαστούνι Κοπής Market In 5,99 € 16 Οκτ 2026 5,99 €/kg 1
ΑΦΟΙ ΧΑΪΤΟΓΛΟΥ Χαλβάς Χειροποίητος με Γεύση Βανίλια Χωρίς Γλουτένη 400g Σκλαβενίτης 2,40 € 6,00 €/kg 1
MY GUSTO Χαλβάς Βανίλια 400g Ιδιωτική ετικέτα My Market 2,40 € 6,00 €/kg 1
Χαλβάς Βανίλια 400g ΑΒ Βασιλόπουλος 2,40 € 6,00 €/kg 1
MY GUSTO Χαλβάς Κακάο 400g Ιδιωτική ετικέτα My Market 2,40 € 6,00 €/kg 1

Η κατάταξη γίνεται αποκλειστικά με βάση την τιμή ανά μονάδα. Δεν αξιολογείται ποιότητα, γεύση, συστατικά ή καταλληλότητα.

Πώς βγήκε αυτό

Συγκρίναμε 155 προϊόντα από 6 αλυσίδες, με την τελευταία τιμή που ξέρουμε για το καθένα, στη σύγκριση της 17 Οκτ 2026. Για κάθε αλυσίδα βρίσκουμε τον φθηνότερο τρόπο να καλύψει 1 κιλό σε ολόκληρες συσκευασίες, γιατί δεν αγοράζεις μισό πακέτο.

Τι δεν λέει αυτή η σελίδα

Στο ίδιο ράφι

Οικογενειακά Παγωτά 340 Πατατάκια 297 Επιδόρπιο Γιαουρτιού 240 Τσίχλες 232 Μπισκότα Γεμιστά, Διάφορες Γεύσεις 225 Στραγγιστό Γιαούρτι 210 Μαρμελάδα 201 Φυτικά Ροφήματα 192 Φρυγανιές 191 Κριτσίνια 185 Σπαγγέτι 173 Cookies 169

Όλα τα «πόσο κοστίζει» Ποιο σούπερ μάρκετ είναι φθηνότερο;