€ Τιμόμετρο

Μπάρες Πρωτεΐνης: πόσο κοστίζει σήμερα

Η απάντηση σήμερα

Για 1 κιλό: από 5,52 € έως 16,83 €

Διαφορά 11,31 € ανάμεσα στο χαμηλότερο και στο υψηλότερο σύνολο. Σύγκριση της 17 Οκτ 2026.

Κόστος για 1 κιλό, σε κάθε αλυσίδα

#Αλυσίδα Σύνολο Τι θα έπαιρνες Ανά κιλό Διαφορά
1 My Market 5,52 € Ήπειρος Zεμύθα Protein Bars Σοκολάτα & Κόκκινα Φρούτα Xωρίς Γλουτένη 4x160gr ×2 συσκευασίες Ανά κιλό4,31 € το χαμηλότερο σύνολο σήμερα
2 Χαλκιαδάκης 13,30 € Nature Valley Protein Μπάρες Δημητριακών Salted Caramel Nut 4 x 40 gr ×7 συσκευασίες Ανά κιλό11,88 € Διαφορά+7,78 €
3 ΑΒ Βασιλόπουλος 14,30 € Μπάρα Πρωτεΐνης Σοκολάτα 80g ×13 συσκευασίες Ανά κιλό13,75 € Διαφορά+8,78 €
4 Σκλαβενίτης 14,35 € ΗΠΕΙΡΟΣ Ζεμύθα Protein Μπάρες με Σοκολάτα Χωρίς γλουτένη 5x42g ×5 συσκευασίες Ανά κιλό13,67 € Διαφορά+8,83 €
5 Market In 16,83 € Protein Choco 60γρ ×17 συσκευασίες Ανά κιλό16,50 € Διαφορά+11,31 €

Δες και τα 159 προϊόντα

Τιμή ανά κιλό στο ράφι

Η ίδια ποσότητα δεν κοστίζει το ίδιο σε κάθε προϊόν του ραφιού. Κάθε προϊόν μετράει μία φορά, στη φθηνότερη τιμή που βρίσκουμε σήμερα.

Φθηνότερο
4,31 €
Μέσο (διάμεσος)
27,60 €
9 στα 10 κάτω από
38,40 €

Οι φθηνότερες επιλογές ανά μονάδα

Προϊόν Φθηνότερα σε Τιμή Τιμή μονάδας Αλυσίδες
Ήπειρος Zεμύθα Protein Bars Σοκολάτα & Κόκκινα Φρούτα Xωρίς Γλουτένη 4x160gr My Market 2,76 € 4,31 €/kg 1
Millhouse Protein Bars Σοκολάτα Γάλακτος 4x140gr My Market 2,86 € 5,11 €/kg 1
Nature Valley Protein Μπάρες Δημητριακών Salted Caramel Nut 4 x 40 gr Χαλκιαδάκης 1,90 € 11,88 €/kg 1
Nature Valley Protein Μπάρες Δημητριακών Peanut & Chocolate Χωρίς Γλουτένη 4 x 40 gr Χαλκιαδάκης 1,90 € 11,88 €/kg 1
Ήπειρος Ζεμύθα Μπάρες Σοκολάτα 5x42gr My Market 2,76 € 13,14 €/kg 1
ΗΠΕΙΡΟΣ Ζεμύθα Protein Μπάρες με Σοκολάτα Χωρίς γλουτένη 5x42g Σκλαβενίτης 2,87 € 13,67 €/kg 1
Μπάρα Πρωτεΐνης Σοκολάτα 80g ΑΒ Βασιλόπουλος 1,10 € 13,75 €/kg 1
Μπάρα Πρωτεΐνης Φράουλα 80g ΑΒ Βασιλόπουλος 1,10 € 13,75 €/kg 1
ΖΕΜΥΘΑ Μπάρες Πρωτείνης Βρώμη Σοκολάτα 5x42gr ΑΒ Βασιλόπουλος 2,92 € 13,90 €/kg 1
Nestle Lion Μπάρες Δημητριακών 6x25gr My Market 2,18 € 14,53 €/kg 1

Η κατάταξη γίνεται αποκλειστικά με βάση την τιμή ανά μονάδα. Δεν αξιολογείται ποιότητα, γεύση, συστατικά ή καταλληλότητα.

Πώς βγήκε αυτό

Συγκρίναμε 119 προϊόντα από 5 αλυσίδες, με την τελευταία τιμή που ξέρουμε για το καθένα, στη σύγκριση της 17 Οκτ 2026. Για κάθε αλυσίδα βρίσκουμε τον φθηνότερο τρόπο να καλύψει 1 κιλό σε ολόκληρες συσκευασίες, γιατί δεν αγοράζεις μισό πακέτο.

Τι δεν λέει αυτή η σελίδα

Στο ίδιο ράφι

Μπάρες Δημητριακών & Σοκολάτας 145 Μπάρες Ξηρών Καρπών 53 Μπάρες Βρώμης & Φρούτων 45 Οικογενειακά Παγωτά 340 Πατατάκια 297 Επιδόρπιο Γιαουρτιού 240 Τσίχλες 232 Μπισκότα Γεμιστά, Διάφορες Γεύσεις 225 Στραγγιστό Γιαούρτι 210 Μαρμελάδα 201 Φυτικά Ροφήματα 192 Φρυγανιές 191

Όλα τα «πόσο κοστίζει» Ποιο σούπερ μάρκετ είναι φθηνότερο;