€ Τιμόμετρο

Κέτσαπ: πόσο κοστίζει σήμερα

Η απάντηση σήμερα

Για 1 κιλό: από 3,08 € έως 3,78 €

Διαφορά 0,70 € ανάμεσα στο χαμηλότερο και στο υψηλότερο σύνολο. Σύγκριση της 17 Οκτ 2026.

Κόστος για 1 κιλό, σε κάθε αλυσίδα

#Αλυσίδα Σύνολο Τι θα έπαιρνες Ανά κιλό Διαφορά
1 My Market 3,08 € Best Price Κέτσαπ 540gr ×2 συσκευασίες Ανά κιλό2,85 € το χαμηλότερο σύνολο σήμερα
2 ΑΒ Βασιλόπουλος 3,18 € GUSTONA Κέτσαπ Πικάντικη 500g ×2 συσκευασίες Ανά κιλό3,18 € Διαφορά+0,10 €
3 Σκλαβενίτης 3,20 € ΜΑΡΑΤΑ Κέτσαπ Χωρίς γλουτένη 560g ×2 συσκευασίες Ανά κιλό2,86 € Διαφορά+0,12 €
4 Χαλκιαδάκης 3,64 € Κύκνος Κέτσαπ Top Down Vegan Χωρίς Γλουτένη 560 gr ×2 συσκευασίες Ανά κιλό3,25 € Διαφορά+0,56 €
5 Market In 3,78 € Κέτσαπ Απλή Squeezy 540gr ×2 συσκευασίες Ανά κιλό3,50 € Διαφορά+0,70 €

Δες και τα 172 προϊόντα

Τιμή ανά κιλό στο ράφι

Η ίδια ποσότητα δεν κοστίζει το ίδιο σε κάθε προϊόν του ραφιού. Κάθε προϊόν μετράει μία φορά, στη φθηνότερη τιμή που βρίσκουμε σήμερα.

Φθηνότερο
2,85 €
Μέσο (διάμεσος)
5,76 €
9 στα 10 κάτω από
7,56 €

Οι φθηνότερες επιλογές ανά μονάδα

Προϊόν Φθηνότερα σε Τιμή Τιμή μονάδας Αλυσίδες
Best Price Κέτσαπ 540gr My Market 1,54 € 2,85 €/kg 1
ΜΑΡΑΤΑ Κέτσαπ Χωρίς γλουτένη 560g Ιδιωτική ετικέτα Σκλαβενίτης 1,60 € 2,86 €/kg 1
GUSTONA Κέτσαπ Πικάντικη 500g Ιδιωτική ετικέτα ΑΒ Βασιλόπουλος 1,59 € 3,18 €/kg 1
GUSTONA Κέτσαπ 500g Ιδιωτική ετικέτα ΑΒ Βασιλόπουλος 1,59 € 3,18 €/kg 1
My Gusto Κέτσαπ Πλαστική Φιάλη 560gr My Market 1,81 € 3,23 €/kg 1
Κύκνος Κέτσαπ Top Down Vegan Χωρίς Γλουτένη 560 gr Χαλκιαδάκης 1,82 € 3,25 €/kg 1
Κύκνος Κέτσαπ Top Down Hot Vegan Χωρίς Γλουτένη 560 gr Χαλκιαδάκης 1,82 € 3,25 €/kg 1
ΑΒ ΕΠΙΛΟΓΗ Κέτσαπ 560g Ιδιωτική ετικέτα ΑΒ Βασιλόπουλος 1,89 € 3,38 €/kg 1
Κέτσαπ Απλή Squeezy 540gr Market In 1,89 € 16 Οκτ 2026 3,50 €/kg 1
Κύκνος Κέτσαπ Vegan Χωρίς Γλουτένη 330 gr Χαλκιαδάκης 1,26 € 3,82 €/kg 1

Η κατάταξη γίνεται αποκλειστικά με βάση την τιμή ανά μονάδα. Δεν αξιολογείται ποιότητα, γεύση, συστατικά ή καταλληλότητα.

Πώς βγήκε αυτό

Συγκρίναμε 119 προϊόντα από 5 αλυσίδες, με την τελευταία τιμή που ξέρουμε για το καθένα, στη σύγκριση της 17 Οκτ 2026. Για κάθε αλυσίδα βρίσκουμε τον φθηνότερο τρόπο να καλύψει 1 κιλό σε ολόκληρες συσκευασίες, γιατί δεν αγοράζεις μισό πακέτο.

Τι δεν λέει αυτή η σελίδα

Στο ίδιο ράφι

Μουστάρδα 126 Μαγιονέζα 126 Οικογενειακά Παγωτά 340 Πατατάκια 297 Επιδόρπιο Γιαουρτιού 241 Τσίχλες 232 Μπισκότα Γεμιστά, Διάφορες Γεύσεις 226 Στραγγιστό Γιαούρτι 210 Μαρμελάδα 201 Φυτικά Ροφήματα 192 Φρυγανιές 191 Κριτσίνια 186

Όλα τα «πόσο κοστίζει» Ποιο σούπερ μάρκετ είναι φθηνότερο;