€ Τιμόμετρο

Καραμέλες: πόσο κοστίζει σήμερα

Η απάντηση σήμερα

Για 1 κιλό: από 4,40 € έως 7,92 €

Διαφορά 3,52 € ανάμεσα στο χαμηλότερο και στο υψηλότερο σύνολο. Σύγκριση της 17 Οκτ 2026.

Κόστος για 1 κιλό, σε κάθε αλυσίδα

#Αλυσίδα Σύνολο Τι θα έπαιρνες Ανά κιλό Διαφορά
1 Σκλαβενίτης 4,40 € HARDY Καραμέλες Ευκαλύπτου 200g ×5 συσκευασίες Ανά κιλό4,40 € το χαμηλότερο σύνολο σήμερα
2 Market In 5,95 € Καραμέλες Γάλακτος Toffee 200gr ×5 συσκευασίες Ανά κιλό5,95 € Διαφορά+1,55 €
3 ΑΒ Βασιλόπουλος 6,08 € Καραμέλες Ευκάλυπτος και Μενθόλη 300g ×4 συσκευασίες Ανά κιλό5,07 € Διαφορά+1,68 €
4 Χαλκιαδάκης 7,08 € Λάβδας Καραμέλες Με Γεύσεις Φρούτων 250 gr ×4 συσκευασίες Ανά κιλό7,08 € Διαφορά+2,68 €
5 My Market 7,92 € Λάβδας Pic Nic Καραμέλες 250gr ×4 συσκευασίες Ανά κιλό7,92 € Διαφορά+3,52 €

Δες και τα 153 προϊόντα

Τιμή ανά κιλό στο ράφι

Η ίδια ποσότητα δεν κοστίζει το ίδιο σε κάθε προϊόν του ραφιού. Κάθε προϊόν μετράει μία φορά, στη φθηνότερη τιμή που βρίσκουμε σήμερα.

Φθηνότερο
4,40 €
Μέσο (διάμεσος)
26,05 €
9 στα 10 κάτω από
43,57 €

Οι φθηνότερες επιλογές ανά μονάδα

Προϊόν Φθηνότερα σε Τιμή Τιμή μονάδας Αλυσίδες
HARDY Καραμέλες Ευκαλύπτου 200g Σκλαβενίτης 0,88 € 4,40 €/kg 1
Καραμέλες Ευκάλυπτος και Μενθόλη 300g ΑΒ Βασιλόπουλος 1,52 € 5,07 €/kg 1
Καραμέλες Γάλακτος Toffee 200gr Market In 1,19 € 16 Οκτ 2026 5,95 €/kg 1
Καραμέλες Γάλακτος 250g ΑΒ Βασιλόπουλος 1,59 € 6,36 €/kg 1
Καραμέλες Soft & Fruity 300g ΑΒ Βασιλόπουλος 1,97 € 6,57 €/kg 2
ΑΒ Καραμέλες Φρούτων 250g ΑΒ Βασιλόπουλος 1,67 € 6,68 €/kg 1
Oscar Καραμέλες Ζελέ Γεύσεις Φρούτων 400gr My Market 2,83 € 7,08 €/kg 1
Λάβδας Καραμέλες Με Γεύσεις Φρούτων 250 gr Χαλκιαδάκης 1,77 € 7,08 €/kg 1
Pic Nic Καραμέλες Φρούτων 250g Market In 1,95 € 16 Οκτ 2026 7,80 €/kg 1
Λάβδας Pic Nic Καραμέλες 250gr My Market 1,98 € 7,92 €/kg 1

Η κατάταξη γίνεται αποκλειστικά με βάση την τιμή ανά μονάδα. Δεν αξιολογείται ποιότητα, γεύση, συστατικά ή καταλληλότητα.

Πώς βγήκε αυτό

Συγκρίναμε 123 προϊόντα από 5 αλυσίδες, με την τελευταία τιμή που ξέρουμε για το καθένα, στη σύγκριση της 17 Οκτ 2026. Για κάθε αλυσίδα βρίσκουμε τον φθηνότερο τρόπο να καλύψει 1 κιλό σε ολόκληρες συσκευασίες, γιατί δεν αγοράζεις μισό πακέτο.

Τι δεν λέει αυτή η σελίδα

Στο ίδιο ράφι

Τσίχλες 232 Ζελεδάκια 117 Οικογενειακά Παγωτά 340 Πατατάκια 297 Επιδόρπιο Γιαουρτιού 240 Μπισκότα Γεμιστά, Διάφορες Γεύσεις 225 Στραγγιστό Γιαούρτι 210 Μαρμελάδα 201 Φυτικά Ροφήματα 192 Φρυγανιές 191 Κριτσίνια 185 Σπαγγέτι 173

Όλα τα «πόσο κοστίζει» Ποιο σούπερ μάρκετ είναι φθηνότερο;