€ Τιμόμετρο

Καλαμπόκι σε Κονσέρβα: πόσο κοστίζει σήμερα

Η απάντηση σήμερα

Για 1 κιλό: από 2,97 € έως 8,20 €

Διαφορά 5,23 € ανάμεσα στο χαμηλότερο και στο υψηλότερο σύνολο. Σύγκριση της 18 Οκτ 2026.

Κόστος για 1 κιλό, σε κάθε αλυσίδα

#Αλυσίδα Σύνολο Τι θα έπαιρνες Ανά κιλό Διαφορά
1 My Market 2,97 € MY KOUZINA Καλαμπόκι 340g ×3 συσκευασίες Ανά κιλό2,91 € το χαμηλότερο σύνολο σήμερα
2 Σκλαβενίτης 4,00 € ΜΑΡΑΤΑ Καλαμπόκι Γλυκό 285g ×4 συσκευασίες Ανά κιλό3,51 € Διαφορά+1,03 €
3 ΑΒ Βασιλόπουλος 4,16 € GUSTONA Καλαμπόκι Γλυκό 285g ×4 συσκευασίες Ανά κιλό3,65 € Διαφορά+1,19 €
4 Market In 4,17 € Καλαμπόκι Γλυκό 340gr ×3 συσκευασίες Ανά κιλό4,09 € Διαφορά+1,20 €
5 Χαλκιαδάκης 8,20 € Xenia Καλαμπόκι Γλυκό 285 gr ×4 συσκευασίες Ανά κιλό7,19 € Διαφορά+5,23 €

Δες και τα 57 προϊόντα

Τιμή ανά κιλό στο ράφι

Η ίδια ποσότητα δεν κοστίζει το ίδιο σε κάθε προϊόν του ραφιού. Κάθε προϊόν μετράει μία φορά, στη φθηνότερη τιμή που βρίσκουμε σήμερα.

Φθηνότερο
2,91 €
Μέσο (διάμεσος)
8,00 €
9 στα 10 κάτω από
11,29 €

Η ιδιωτική ετικέτα βγαίνει 52% φθηνότερη ανά κιλό σε αυτό το ράφι: διάμεσος 4,06 € έναντι 8,52 € για τα επώνυμα (7 και 33 προϊόντα αντίστοιχα). Αξίζουν τα προϊόντα ιδιωτικής ετικέτας;

Οι φθηνότερες επιλογές ανά μονάδα

Προϊόν Φθηνότερα σε Τιμή Τιμή μονάδας Αλυσίδες
MY KOUZINA Καλαμπόκι 340g Ιδιωτική ετικέτα My Market 0,99 € 2,91 €/kg 1
ΜΑΡΑΤΑ Καλαμπόκι Γλυκό 285g Ιδιωτική ετικέτα Σκλαβενίτης 1,00 € 17 Οκτ 2026 3,51 €/kg 1
GUSTONA Καλαμπόκι Γλυκό 285g Ιδιωτική ετικέτα ΑΒ Βασιλόπουλος 1,04 € 17 Οκτ 2026 3,65 €/kg 1
Καλαμπόκι Γλυκό 285g ΑΒ Βασιλόπουλος 1,04 € 17 Οκτ 2026 3,65 €/kg 1
My Kouzina Καλαμπόκι Κατεψυγμένος 450gr My Market 1,77 € 3,93 €/kg 1
MY KOUZINA Καλαμπόκι 3x170g Ιδιωτική ετικέτα My Market 2,07 € 4,06 €/kg 1
MY KOUZINA Καλαμπόκι 170g Ιδιωτική ετικέτα My Market 0,69 € 4,06 €/kg 1
Καλαμπόκι Γλυκό 340gr Market In 1,39 € 4,09 €/kg 1
ΜΑΡΑΤΑ Καλαμπόκι Γλυκό 3x140g Ιδιωτική ετικέτα Σκλαβενίτης 1,95 € 17 Οκτ 2026 4,64 €/kg 1
GUSTONA Καλαμπόκι Γλυκό 3x140g Ιδιωτική ετικέτα ΑΒ Βασιλόπουλος 2,05 € 17 Οκτ 2026 4,88 €/kg 1

Η κατάταξη γίνεται αποκλειστικά με βάση την τιμή ανά μονάδα. Δεν αξιολογείται ποιότητα, γεύση, συστατικά ή καταλληλότητα.

Πώς βγήκε αυτό

Συγκρίναμε 40 προϊόντα από 5 αλυσίδες, με την τελευταία τιμή που ξέρουμε για το καθένα, στη σύγκριση της 18 Οκτ 2026. Για κάθε αλυσίδα βρίσκουμε τον φθηνότερο τρόπο να καλύψει 1 κιλό σε ολόκληρες συσκευασίες, γιατί δεν αγοράζεις μισό πακέτο.

Τι δεν λέει αυτή η σελίδα

Στο ίδιο ράφι

Μανιτάρια σε Κονσέρβα 45 Οικογενειακά Παγωτά 340 Πατατάκια 300 Επιδόρπιο Γιαουρτιού 241 Τσίχλες 232 Μπισκότα Γεμιστά, Διάφορες Γεύσεις 227 Στραγγιστό Γιαούρτι 212 Μαρμελάδα 205 Φυτικά Ροφήματα 192 Φρυγανιές 192 Κριτσίνια 189 Σπαγγέτι 173

Όλα τα «πόσο κοστίζει» Ποιο σούπερ μάρκετ είναι φθηνότερο;