€ Τιμόμετρο

Έτοιμα Γεύματα Λαδερά: πόσο κοστίζει σήμερα

Η απάντηση σήμερα

Για 1 κιλό: από 4,60 € έως 12,15 €

Διαφορά 7,55 € ανάμεσα στο χαμηλότερο και στο υψηλότερο σύνολο. Σύγκριση της 17 Οκτ 2026.

Κόστος για 1 κιλό, σε κάθε αλυσίδα

#Αλυσίδα Σύνολο Τι θα έπαιρνες Ανά κιλό Διαφορά
1 Χαλκιαδάκης 4,60 € Μπάρμπα Στάθης Ρύζι Με Καλαμπόκι Χωρίς Γλουτένη 600 gr ×2 συσκευασίες Ανά κιλό3,83 € το χαμηλότερο σύνολο σήμερα
2 Σκλαβενίτης 7,50 € Λαχανικά στον Ατμό Χωρίς Λαδολέμονο ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ Παραγωγής μας 380g ×3 συσκευασίες Ανά κιλό6,58 € Διαφορά+2,90 €
3 Market In 8,97 € στο πιάτο μπριάμ 350γρ ×3 συσκευασίες Ανά κιλό8,54 € Διαφορά+4,37 €
4 ΑΒ Βασιλόπουλος 9,16 € Φαλάφελ Μίνι Κατεψυγμένα 500gr ×2 συσκευασίες Ανά κιλό9,16 € Διαφορά+4,56 €
5 My Market 12,15 € Gourmet Cuisine Γεμιστά Με Πατάτες 400gr ×3 συσκευασίες Ανά κιλό10,12 € Διαφορά+7,55 €

Δες και τα 41 προϊόντα

Τιμή ανά κιλό στο ράφι

Η ίδια ποσότητα δεν κοστίζει το ίδιο σε κάθε προϊόν του ραφιού. Κάθε προϊόν μετράει μία φορά, στη φθηνότερη τιμή που βρίσκουμε σήμερα.

Φθηνότερο
3,83 €
Μέσο (διάμεσος)
10,39 €
9 στα 10 κάτω από
15,71 €

Οι φθηνότερες επιλογές ανά μονάδα

Προϊόν Φθηνότερα σε Τιμή Τιμή μονάδας Αλυσίδες
στο πιάτο σπανακόρυζο 350γρ Market In 2,99 € 16 Οκτ 2026 2,99 €/pcs 1
Μπάρμπα Στάθης Ρύζι Με Καλαμπόκι Χωρίς Γλουτένη 600 gr Χαλκιαδάκης 2,30 € 3,83 €/kg 1
Μπάρμπα Στάθης Ρύζι Με Μανιτάρια Χωρίς Γλουτένη 600 gr Χαλκιαδάκης 2,39 € 3,98 €/kg 1
Λαχανικά στον Ατμό Χωρίς Λαδολέμονο ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ Παραγωγής μας 380g Σκλαβενίτης 2,50 € 6,58 €/kg 1
Σπανάκι με Ρεβίθια Γιαχνί ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ Παραγωγής μας 400g Σκλαβενίτης 2,70 € 6,75 €/kg 1
στο πιάτο φασολάδα 400γρ Market In 2,99 € 16 Οκτ 2026 7,47 €/kg 1
στο πιάτο λαχανοντολμάδες 400γρ Market In 2,99 € 16 Οκτ 2026 7,47 €/kg 1
ΑΒ ΕΤΟΙΜΑ ΓΕΥΜΑΤΑ Φακές Σούπα 400 gr ΑΒ Βασιλόπουλος 3,30 € 8,25 €/kg 1
Πατάτες Φούρνου ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ Παραγωγής μας 400g Σκλαβενίτης 3,40 € 8,50 €/kg 1
στο πιάτο μπριάμ 350γρ Market In 2,99 € 16 Οκτ 2026 8,54 €/kg 1

Η κατάταξη γίνεται αποκλειστικά με βάση την τιμή ανά μονάδα. Δεν αξιολογείται ποιότητα, γεύση, συστατικά ή καταλληλότητα.

Πώς βγήκε αυτό

Συγκρίναμε 36 προϊόντα από 5 αλυσίδες, με την τελευταία τιμή που ξέρουμε για το καθένα, στη σύγκριση της 17 Οκτ 2026. Για κάθε αλυσίδα βρίσκουμε τον φθηνότερο τρόπο να καλύψει 1 κιλό σε ολόκληρες συσκευασίες, γιατί δεν αγοράζεις μισό πακέτο.

Τι δεν λέει αυτή η σελίδα

Στο ίδιο ράφι

Noodles Στιγμής 75 Έτοιμα Φαγητά σε Κονσέρβα & Βάζο 60 Έτοιμα Γεύματα με Κρέας 30 Έτοιμα Γεύματα με Κοτόπουλο 28 Snack Pots Ζυμαρικών 20

Όλα τα «πόσο κοστίζει» Ποιο σούπερ μάρκετ είναι φθηνότερο;