€ Τιμόμετρο

Αγελαδινό Γιαούρτι: πόσο κοστίζει σήμερα

Η απάντηση σήμερα

Για 1 κιλό: από 2,25 € έως 3,39 €

Διαφορά 1,14 € ανάμεσα στο χαμηλότερο και στο υψηλότερο σύνολο. Σύγκριση της 17 Οκτ 2026.

Κόστος για 1 κιλό, σε κάθε αλυσίδα

#Αλυσίδα Σύνολο Τι θα έπαιρνες Ανά κιλό Διαφορά
1 Σκλαβενίτης 2,25 € ΜΑΡΑΤΑ Γιαούρτι Αγελάδος 2% 200g ×5 συσκευασίες Ανά κιλό2,25 € το χαμηλότερο σύνολο σήμερα
2 My Market 2,76 € My Gusto Γιαούρτι Αγελάδος 2% Λιπαρά 3x200gr ×2 συσκευασίες Ανά κιλό2,30 € Διαφορά+0,51 €
3 ΑΒ Βασιλόπουλος 2,76 € Γιαούρτι Αγελάδος 3,9% Λιπαρά 3 Χ 200 gr ×2 συσκευασίες Ανά κιλό2,30 € Διαφορά+0,51 €
4 Χαλκιαδάκης 2,83 € Complet Γιαούρτι Αγελάδος 2% 1kg 1 συσκευασία Ανά κιλό2,83 € Διαφορά+0,58 €
5 Market In 3,39 € ΚΡΙ ΚΡΙ Σπιτικό Επιδόρπιο Γιαουρτιού 5% 1kg 1 συσκευασία Ανά κιλό3,39 € Διαφορά+1,14 €

Δες και τα 86 προϊόντα

Τιμή ανά κιλό στο ράφι

Η ίδια ποσότητα δεν κοστίζει το ίδιο σε κάθε προϊόν του ραφιού. Κάθε προϊόν μετράει μία φορά, στη φθηνότερη τιμή που βρίσκουμε σήμερα.

Φθηνότερο
2,02 €
Μέσο (διάμεσος)
4,42 €
9 στα 10 κάτω από
7,00 €

Οι φθηνότερες επιλογές ανά μονάδα

Προϊόν Φθηνότερα σε Τιμή Τιμή μονάδας Αλυσίδες
ΜΑΡΑΤΑ Γιαούρτι Αγελάδος 3,9% 3x200g Ιδιωτική ετικέτα Σκλαβενίτης 1,21 € 2,02 €/kg 1
ΜΑΡΑΤΑ Γιαούρτι Αγελάδος 2% 3x200g Ιδιωτική ετικέτα Σκλαβενίτης 1,21 € 2,02 €/kg 1
ΜΑΡΑΤΑ Γιαούρτι Αγελάδος 2% 200g Σκλαβενίτης 0,45 € 2,25 €/kg 1
Γιαούρτι Αγελάδος 3,9% Λιπαρά 3 Χ 200 gr ΑΒ Βασιλόπουλος 1,38 € 2,30 €/kg 1
My Gusto Γιαούρτι Αγελάδος 2% Λιπαρά 3x200gr My Market 1,38 € 2,30 €/kg 1
MY GUSTO Γιαούρτι Αγελάδος 3,90% Λιπαρά 3x200g Ιδιωτική ετικέτα My Market 1,38 € 2,30 €/kg 1
Γιαούρτι Αγελάδος Πλήρες 240gr ΑΒ Βασιλόπουλος 0,65 € 2,71 €/kg 1
Γιαούρτι Αγελαδινό 2% Λιπαρά 240gr ΑΒ Βασιλόπουλος 0,65 € 2,71 €/kg 1
Complet Γιαούρτι Αγελάδος 2% 1kg Χαλκιαδάκης 2,83 € 2,83 €/kg 1
ΜΑΡΑΤΑ Γιαούρτι Αγελάδος 2% Χωρίς λακτόζη 2x200g Ιδιωτική ετικέτα Σκλαβενίτης 1,20 € 3,00 €/kg 1

Η κατάταξη γίνεται αποκλειστικά με βάση την τιμή ανά μονάδα. Δεν αξιολογείται ποιότητα, γεύση, συστατικά ή καταλληλότητα.

Πώς βγήκε αυτό

Συγκρίναμε 69 προϊόντα από 5 αλυσίδες, με την τελευταία τιμή που ξέρουμε για το καθένα, στη σύγκριση της 17 Οκτ 2026. Για κάθε αλυσίδα βρίσκουμε τον φθηνότερο τρόπο να καλύψει 1 κιλό σε ολόκληρες συσκευασίες, γιατί δεν αγοράζεις μισό πακέτο.

Τι δεν λέει αυτή η σελίδα

Στο ίδιο ράφι

Επιδόρπιο Γιαουρτιού 240 Στραγγιστό Γιαούρτι 210 Παιδικό Γιαούρτι 109 Πρόβειο Γιαούρτι 88 Κατσικίσιο Γιαούρτι 43 Επιδόρπια & Κρέμες 41

Όλα τα «πόσο κοστίζει» Ποιο σούπερ μάρκετ είναι φθηνότερο;