€ Τιμόμετρο

Χαρτί Ψησίματος

Baking Paper, 41 products

Ranking is by unit price alone. Quality, taste, ingredients and suitability are not assessed.

Φύλλα Χαρτιού Ψησίματος 21 Ρολά Χαρτιού Ψησίματος 12 Φύλλα Air Fryer 8
Sort by:
Product Cheapest at Price Unit price Chains
HOME KITCHEN Αντικολλητικό Χαρτί Ψησίματος Φύλλα 30 Τεμάχια ΑΒ Βασιλόπουλος 1,39 € 16 Oct 2026 0,05 €/pcs 1
Αντικολλητικό Χαρτί Ψησίματος Φύλλα 30 Τεμάχια ΑΒ Βασιλόπουλος 1,39 € 18 Oct 2026 0,05 €/pcs 1
FROGO Αντικολλητικό Χαρτί Ψησίματος 30 φύλλα Σκλαβενίτης 1,40 € 17 Oct 2026 0,05 €/pcs 1
Bake Αντικολλητικό Χαρτί 18 φύλλων 34x42cm Market In 0,99 € 0,06 €/pcs 1
My Home Αντικολλητικο Χαρτί Ψησίματος 24 Φύλλα My Market 1,35 € 18 Oct 2026 0,06 €/pcs 1
ΑΒ Αντικολλητικό Χαρτί Ψησίματος 18 Φύλλα 1 Τεμάχιο ΑΒ Βασιλόπουλος 1,05 € 0,06 €/pcs 1
FROGO Αντικολλητικό Χαρτί Ψησίματος 18 φύλλα Σκλαβενίτης 1,05 € 17 Oct 2026 0,06 €/pcs 1
Χαλκιαδάκης Αντικολλητικό Χαρτί 18 Φύλλα 7.56 m 2,87 τ.μ. Χαλκιαδάκης 1,18 € 17 Oct 2026 0,07 €/pcs 1
Αντικολλητικό χαρτί σε φύλλα Lidl 1,99 € 0,07 €/pcs 1
Αντικολλητικό Χαρτί Ψησίματος Κομμένο 18 Φύλλα 1 Τεμάχιο ΑΒ Βασιλόπουλος 1,30 € 18 Oct 2026 0,07 €/pcs 1
Sanitas Αντικολλητικά Φύλλα Ψησίματος Για Air Fryer 25τεμ 1,3M² My Market 2,18 € 18 Oct 2026 0,09 €/pcs 1
SANITAS Αντικολλητικά Φύλλα Air Fryer 25 Τεμάχια ΑΒ Βασιλόπουλος 2,30 € 16 Oct 2026 0,09 €/pcs 1
Αντικολλητικά Φύλλα Air Fryer 25 Τεμάχια ΑΒ Βασιλόπουλος 2,30 € 18 Oct 2026 0,09 €/pcs 1
Planet Aντικολλητικό Χαρτί 18 Φύλλων 2,87Μ² My Market 1,74 € 18 Oct 2026 0,10 €/pcs 1
PLANET Αντικολλητικό Χαρτί Ψησίματος TripleBake 18 Φύλλα 1 Τεμάχιο ΑΒ Βασιλόπουλος 1,78 € 0,10 €/pcs 1
SANITAS Αντικολλητικό Χαρτί Ψησίματος 18 φύλλα Σκλαβενίτης 1,99 € 17 Oct 2026 0,11 €/pcs 1
SANITAS Αντικολλητικό Χαρτί Ψησίματος 18 Φύλλα 1 Τεμάχιο ΑΒ Βασιλόπουλος 1,99 € 0,11 €/pcs 1
Sanitas Αντικολλητικό Χαρτί Κομμένο Σε Φύλλα 18 Φύλλα 7,56 m 2,9 τ.μ. Χαλκιαδάκης 2,03 € 17 Oct 2026 0,11 €/pcs 1
IZZY Αντικολλητικό Χαρτί για Φριτέζα Αέρος 50τεμ My Market 5,95 € 18 Oct 2026 0,12 €/pcs 2
αντικολλητικό χαρτί φριτέζας Air Fryer 20cm 25τεμ Market In 2,99 € 0,12 €/pcs 1
Sanitas Αντικολλητικό Χαρτί Ψησίματος Κομμένα 18 Φύλλα (2,9 τ.μ.) My Market 2,19 € 18 Oct 2026 0,12 €/pcs 1
Bake Αντικολλητικό Χαρτί Ψησίματος 10Μ Market In 1,29 € 0,13 €/m 1
FROGO Αντικολλητικό Χαρτί Ψησίματος 10m Σκλαβενίτης 1,48 € 17 Oct 2026 0,15 €/m 1
Sanitas Αντικολλητικό Χάρτι 30 Φύλλα 4,78μ² My Market 4,89 € 18 Oct 2026 0,16 €/pcs 1
Αντικολλητικό Χαρτί 18 φύλλα Market In 2,95 € 0,16 €/pcs 1
Χαλκιαδάκης Αντικολλητικό Χαρτί 8 m 3,04 τ.μ. Χαλκιαδάκης 1,32 € 17 Oct 2026 0,17 €/m 1
SANITAS Αντικολλητικό Χαρτί Ψησίματος 30 Φύλλα 1 Τεμάχιο ΑΒ Βασιλόπουλος 4,97 € 0,17 €/pcs 1
Αντικολλητικό Χαρτί Ψησίματος 30 Φύλλα 1 Τεμάχιο ΑΒ Βασιλόπουλος 4,97 € 18 Oct 2026 0,17 €/pcs 1
Αντικολλητικό Χαρτί 8m 1 Τεμάχιο ΑΒ Βασιλόπουλος 1,54 € 18 Oct 2026 0,19 €/m 1
SANITAS Αντικολλητικό Χαρτί 15m Σκλαβενίτης 3,49 € 17 Oct 2026 0,23 €/m 1
Sanitas Αντικολλητικό Χαρτί 8 m 3,04 τ.μ. Χαλκιαδάκης 1,88 € 17 Oct 2026 0,23 €/m 1
Sanitas Αντικολλητικό Χαρτί Ψησίματος 8m (3,04 τ.μ.) My Market 2,03 € 18 Oct 2026 0,25 €/m 1
SANITAS Αντικολλητικό Χαρτί Ψησίματος 8m 1 Τεμάχιο ΑΒ Βασιλόπουλος 2,07 € 0,26 €/m 1
Αντικολλητικό Χαρτί Ψησίματος 8m 1 Τεμάχιο ΑΒ Βασιλόπουλος 2,07 € 18 Oct 2026 0,26 €/m 1
SANITAS Αντικολλητικό Χαρτί 8m Σκλαβενίτης 2,90 € 17 Oct 2026 0,36 €/m² 1
Spontex Flash Σφουγγαράκια Για Αντικολλητικά Σκεύη 2τεμ My Market 1,27 € 18 Oct 2026 0,64 €/pcs 1